KURUMSAL

Firmamız Hakkında

                          

Kaliteli ve yaşam standartları doğrultusunda konut projeleri üretmek amacıyla 1981 yılında yola çıkan babamızdan aldığımız tecrübe ile babamızın bize öğrettiği dürüstlük ve kalite ilkesi ile siz değerli müşterilerimize ilk günkü heyecanla hizmet vermekteyiz.

 

Mehmet Birdal inşaat olarak en son deprem yönetmeliğine uygun, kaliteli zamanın gereklerini karşılayacak her kesime hitap eden müşterilerimizin içerisinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissettiği mekânlar üretmek en temel hedeflerimizdendir.

Kullanılan malzeme kalitesi yanında konut inşa ederken sosyal imkânları ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda mekânlar inşa etmeye özen göstermekteyiz.

Mehmet Birdal inşaat müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiş olup sadece proje aşamasında değil satış ve satış sonrasında müşterilerimize hizmet vermektedir.

Başladığımız projeleri süratle bitirip müşterilerimize zamanında teslim etmek bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkarmamak önemsediğimiz ilkelerimiz arasındadır.

Müşteri odaklı kalite politikamızın yanı sıra açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duyduğu güveni doğuran en temel özelliklerimizdendir.

FİRMA POLİTİKAMIZ:  müşterilerimizin beklentilerini zamanında ve tam olarak karşılamak. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, kaliteli, estetik, yaşanabilir mekânlar üretmek ve müşterilerimizin beklentileri üzerinde hizmet sunmak.

 

Firmamız Hakkında